Z radością informujemy o sukcesie uczennicy - Igi Gwóźdź.
14 marca 2026 r. we Wrocławiu odbył się XVIII Puchar Mistrza Karate Tradycyjnego – prestiżowe zawody organizowane przez Polska Unia Karate Tradycyjnego. Turniej był turniejem rankingowym sezonu 2026, który zgromadził zawodników z całej Polski rywalizujących w karate tradycyjnym.
Nasza uczennica Iga Gwóźdź wzięła udział w zawodach i zajęła II miejsce w konkurencji Kata w kategorii grupy B.
Wielkie brawa za zwycięstwo! Jesteśmy dumni z wspaniałego osiągnięcia.


